O Nás

 

Dlouhou dobu jsme hledali díru na trhu, procházeli internet a snažili se zjistit, co na něm chybí. To co jsme našli, byly samé seznamky, stovky blogů a eshopů, které obsahují jedno a to samé, akorát jinak popsané. Z každé stránky nás bombardovaly slevy a reklamy, které se snaží z lidí dostat peníze za každou cenu.


Jelikož v dnešní době internet ovládají v převážné míře mladí lidé, rozhodli jsme se zaměřit právě na ně. Z názvu eshopu by si kde kdo mohl myslet, že bude určen jen pro šampoňáky, metrouše, diskanty a barbie. Ale nenechte se mýlit, bude to opravdu pro všechny lidi, kteří mají rádi sami sebe a záleží jim na vlastním vzhledu, nehledě na věku.


V naší mladé generaci najdeme různé styly (HIP–HOP, ROCK, EMO, apod.), a proto se také spousta eshopů zaměřuje právě na ně. Ale pro lidi, kteří mají rádi módu a styl pořád nic!


Z tohoto důvodu jsme pro Vás vytvořili tuto stránku, která by se právě díky Vám mohla stát revoluční. Našim cílem je, abyste se zde cítili jako v nejoblíbenějším obchodě. Nechceme z Vás dostat peníze, ale uspokojit Vaše přání. Prostě a jednoduše, jde nám o to, aby zde bylo pro Vás připraveno to nejkvalitnější a nejmodernější zboží, které současná doba vyžaduje.

Bavte se a nakupujte na úrovni!

 

 

Šampoňáci.cz > O Nás | O Nás

Emo, Hip - Hop mají své e-shopy, no a ? My teď máme vlastní ! S tím rozdílem, že my jsme IN !
svátek má Světlana, zítra Radek
 Mapa stránekVytiskni tuto stránkuPoslat odkaz na tuto stránku


© 2018 Insion

Všechna práva vyhrazena

http://samponaci.cz

 

Jakékoliv kopírování obsahu těchto stránek je bez svolení autora trestné !

E-SHOP Košík Objednávka O Nás Tabulky velikostí Info Kontakt